Site Loader

Vážení přátelé, musím se zmínit o jedné věci, která mi moc pomáhá. Nějak jsem to nechtěl zakřiknout, ale je to už dva roky a fungujete. Tou věcí je mé seznámení s terapeutkou Andreou Vohradskou, ke které mě přivedla jedna kamarádka. Naše seznámení se datuje do roku 2020. Musím se přiznat, že jsem byl ze začátku pořádně skeptický a říkal jsem si, co mi může tak nabídnout, takže na naše první sezení jsem šel spíše z toho, že jsem to kamarádce slíbil a plný skepse.

Jaké bylo moje překvapení, že mě přivítala krásná a velice sympatická žena. Nabídla mi abych si udělal pohodlí a já nějak cítil, že si budeme rozumět. Začala opatrně pokládat otázky a já ke svému překvapení komunikoval s cizím člověkem bez nějakého ostychu. Své otázky směřovala velice cíleně a já odpovídal, jak jsem nejlépe mohl. Takže naše první seznamovací hodina utekla jako voda. Paní Andrea se dozvěděla, že přicházím s těžkou posttraumatickou poruchou a schizofrenií. Myslím si, že z počátku mého příběhu byla také zaskočena, ale jako profesionálka to na sobě nedala znát. Po hodině povídání jsme se domluvili, že naše sezení má smysl a bude pokračovat. A naše sezení trvají dodnes.

Jelikož jsem k paní Andree pojal důvěru, tak se na naše setkání těším. Drobnými kroky mne motivuje abych bojoval a nevzdával se, což se mi zatím daří.  Občas si sáhnu na dno, ale vím, že nejenom moje doktorka je mi nápomocna, ale že je tu další člověk, který mi v mém boji velmi pomáhá. Děkuji všem, kteří to dočetli až sem a jestli přijmete moji radu, tak nebuďte na těžké chvíle sami, jsou zde i jiní kteří dokážou pomoct.

Rád bych všem doporučil Andreu Vohradskou, především těm, co jsou z Kladna a okolí a mají nějaký problém, se kterým si nevědí rady, aby se na ní s důvěrou obrátili. Je to opravdu velice sympatická žena, která dokáže člověka zvednout doslova a do písmene ze dna. Paní Andreo ještě jednou děkuji a těším se, že se budeme setkávat nadále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky