Site Loader

A je to tady, oslavil jsem krásných 60 let. Tak nějak jsem chtěl udělat oslavu pro pár přátel, a nakonec se to povedlo i když ne všichni mohli. Přemýšlel jsem, kde to uspořádám a jednoznačně zvítězil náš milovaný Penzion Harmonie Rohanov. Tak nějak jsem to dával půl roku dohromady, aby si lidi mohli také zajistit ubytování. Nakonec jsme obsadili 4 pokoje, což bylo super. Kupodivu i když to bylo komplikované dát dohromady, tak to vyšlo a skoro všichni jsme se tam sešli. Jelikož jsme se domluvili, než tam jet jenom na víkend, tak jsme jeli na pět dní, de facto na prodloužený víkend. Skoro všichni byli v tomto penzionu poprvé a hned si toto místo oblíbili. Uvítali nás manželé Kubešovi, z čehož byli všichni na větvi. Abychom využili krásy Šumavy, tak jsme naplánovali výlety po okolí a samozřejmě do našeho milovaného Krumlova.

Hostina byla zajištěna na pátek celá domluvená s paní Martinou a nechána na ní. Takže ani já jsem do poslední chvilky netušil, čím nás překvapí. Tak jsme ve čtvrtek celá banda vyrazili do Krumlova a krásně jsme si ho prošli. Počasíčko nám přálo tak byli všichni spokojeni. V pátek nás čekal den s velký D a to oslava. Paní Martina se jako vždy překonala a připravila něco neskutečného a oku i chuťovým buňkám lahodícího. Všichni mohli uspokojit své chutě, jelikož zde bylo od každého něco. Taky jsem dostal spoustu darů až jsem byl z toho trochu naměkko. Pak jsme zasedli k hostině a zábava se rozjela, byl to prostě super večer. Všichni si padli do oka i když se předtím neznali, tak během chvilky byli jako jedna rodina. Prostě oslava se povedla a každý si odnášel nějaký zážitek.

Všem děkuji za krásné chvilky, své manželce za krásný dárek a za to, že ji můžu mít po svém boku, a hlavně manželům Kubešovým za to, že existuje oáza klidu a za skvěle zvládnutou hostinu. Ještě jednou velké díky za nás za všechny zúčastněné, všichni, stejně jako my, se k vám vrátíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky